Nasze doświadczenie
 
Zajmujemy się sprzedażą, wdrażaniem i integracją systemu SaldeoSMART oraz Microsoft Dynamics Nav. Przyśpieszamy procesy księgowe i finansowe. Oszczędzamy czas i koszty związane z działalnością firmy. Pomagamy we wdrażaniu oraz integracji systemów do rozliczeń księgowych i zarządzania przedsiębiorstwem. Doradzamy i wspieramy.
Dostarczamy sprawdzone systemy, które znamy od podszewki. Wybraliśmy te, które maj realną wartość dla naszych klientów i rozwiązują prawdziwe problemy.
Od 2007 roku jesteśmy partnerem firmy Microsoft i wdrażamy oprogramowanie Microsoft Dynamics Nav. Realizowaliśmy wdrożenie i utrzymanie Dynamics Nav dla centrum finansowego obsługujące księgowość wszystkich swoich firm w Europie. Wdrożyliśmy Dynamics Nav w firmach z Polski, Szwecji, Wielkiej Brytanii, Węgier, Czech, Estonii, Łotwy. Wykonaliśmy integrację bankowości elektronicznej z Dynamics Nav dla większości krajów europejskich oraz integrację z systemami BPM (Business Process Management).
Od początku 2014 roku pracujemy z oprogramowaniem SaldeoSMART. Jesteśmy autorami integracji SaldeoSMART z systemem Dynamics Nav. Pracujemy nad kolejnymi rozwiązaniami, o których będziemy informować już niedługo.
              
Dla kogo jest nasza oferta?
Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do firm które chcą uporządkować i usprawnić procesy księgowe oraz do doradców podatkowych i biur księgowych.
A także do firm, które korzystają lub chcą korzystać z systemów ERP takich jak Microsoft Dynamics Nav i potrzebują wsparcia, usług wdrożeniowych, serwisu lub integracji z innymi systemami.