Zalety systemu SaldeoSMART
Szybsza praca biura rachunkowego i działu księgowości
Korzystanie z SaldeoSMART eliminuje konieczność ręcznego wprowadzania danych z faktury do systemu księgowego oraz sprawdzania z papierowym oryginałem, czy nie doszło do pomyłki. A zatem ułatwia i przyśpiesza pracę biura rachunkowego i działu księgowości.
 
 
 
Oszczędność czasu dla Twoich klientów i działu księgowego
SaldeoSMART oszczędza czas związany ze sporządzaniem i archiwizowaniem kopii dokumentów  przekazywanych do biura rachunkowego , sporządzaniem zestawień i tabelek lub też konieczności kontaktowania się z księgowym, ilekroć potrzebne są dane zawarte na przekazanej już fakturze. Podgląd skanu dokumentu dostępny jest od ręki.
 
 
 
Jeszcze więcej możliwości
SaldeoSMART umożliwia również generowanie płatności do banku oraz wystawianie faktur sprzedaży i łatwy monitoring płatności od klientów i zapłat za faktury dostawców.
 
 
 
Wygodne elektroniczne archiwum dokumentów
SaldeoSMART to również elektroniczne archiwum dokumentów, z którego można korzystać w dowolnym miejscu i czasie - mając dostęp do internetu. Wyszukiwanie potrzebnych danych jest dużo szybsze i łatwiejsze niż przeszukiwanie segregatorów, przygotowywanie kserokopii dokumentów, tworzenie zestawień.
 
 
 
 
                          Umów się na prezentację aby zobaczyć, jak działa SaldeoSMART.